ggggg
Sektörel

My Little Pony’den esinlenmiş dövüş oyunu yakında çıkıyor

My Little Pony'den esinlenmiş dövüş oyunu yakında çıkıyor

2012 sonlarına doğru Indiegogo’da beliren My Little Pony: Fighting is Magic, başta topluluk tarafından şaka olarak sanılmıştı, fakat Indiegogo’daki proje sahibinin Lauren Faust olduğu belirlenmişti. Lauren Faust, Powerpuff Girls, Foster’ın Hayali Dostlar Mekanı ve My Little Pony gibi çizgi dizilerinin yapımcısı olmakla beraber yarattığı dizilerinin topluluklarında aktif olarak bulunuyordu. Fighting is Magic projesini ise kendi yaratmıştı fakat Hasbro bunu 2013 senesinde kapatmıştı.

Lauren Faust yine de devam etmeye kararlıydı

Başta projenin, karakterlere sahip olan firma tarafından kapanması Lauren Faust’u üzmüştü. Yine de projeye devam kararı alan çizer, kendi yarattığı karakterler ve stüdyo ile projeye “Them’s Fightin’ Herds” olarak devam etti. 2014 senesinden beri yapım aşamasında olan oyunun çıkış tarihi, uzun bir aradan sonra yayınlandı. Çıkış tarihi ise 22 Şubat olarak belirlendi. Aşağıda ise adına yayınlanan fragmanı görebilirsiniz.

Birkaç gün içerisinde çıkacak olan yapım, videodan anlaşıldığı gibi piyasada bulunan 2D dövüş oyunlarının (Skullgirls, Blazblue) mantığı ile çalışıyor, aynı zamanda eklenecek “Juggle Decay” ile karakterler komboların sonlarına doğru ağırlaşacak.

Sizlere seljuk.net farkıyla sunulmuştur.

Kaynak: merlininkazani.com

Yazar Hakkında

Selçuk ÖZÇELİK

Biruni Üniversitesi Webmaster & Akademisye... Yükleniyor bu özellik =) Biruni Üniversitesi Sağlık Yönetimi Doktora Öğrencisi - Nil'in Babası, Nazan'ın Kocası - Game of Thrones & Tiyatro & Galatasaray Hayranı - Uluslararası Toplumsal Bilimler Dergisi sahibi www.tobider.com

Bir Yorumla Git

Nulled Wordpress Plugins Free Nulled Wordpress Plugins Best Wordpress Nulled Plugins Best Free Wordpress Nulled Plugins Wordpress Plugins Nulled Wordpress Nulled Plugins Nulled Free Wordpress Plugins Wordpress Nulled Plugins Free Best Wordpress Nulled Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Plugins Nulled Wordpress Themes & Plugins Free Nulled Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Best Free Wordpress Nulled Themes & Plugins Wordpress Themes & Plugins Nulled Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Themes & Plugins

Araç çubuğuna atla