ggggg
Sektörel

Overwatch için tekrardan bir ücretsiz hafta sonu geliyor

Overwatch için tekrardan bir ücretsiz hafta sonu geliyor

2016 senesinden beri büyüyen ve gelişen Overwatch, şu an piyasada bulunan en önemli FPS oyunlarından biri. Bunun farkında olan Blizzard, daha önceki aylarda da olduğu gibi yakında ücretsiz haftasonunu oyunculara sunacak. Geçtiğimiz günlerde karakter üzerinde tekrardan ayarlama yapacağını belirten Overwatch ekibi, bu sayede verileri toparlamış olacak ve büyük bir kitleyi oyuna çekmeyi başaracak. 

Daha önceki ücretsiz hafta sonları, yapımın oyuncu sayını arttırmıştı

16 ve 19 Şubat tarihleri arasında geçecek olan ücretsiz haftasonu etkinliği, oyunculara yeni deneyimler de kazandıracak. Bu süreçte Overwatch’ta bulunan oyuncular, oyunun sahip olduğu 26 karaktere ulaşabilecek, tüm haritalarda oynayabilecek ve şans kutuları düşürebilecekler. Şans kutularından kazandıkları ise Battle.net hesaplarında duracak, oyunun tüm sürümünü aldıktan sonra oyuncular eşyalarına erişebilecek.

Ücretsiz hafta sonu etkinliği, belirttiğimiz gibi 16 ve 19 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek ve PC, PS4 ve Xbox platformlarında sunulacak. Yapımı denemek veya farklı bir deneyime sahip olmak için hayli güzel bir fırsat. Kaçırırsanız da üzülmeyin, Blizzard genelde oyunculara bu fırsat genellikle sunuyor.

Sizlere seljuk.net farkıyla sunulmuştur.

Kaynak: merlininkazani.com

Yazar Hakkında

Selçuk ÖZÇELİK

Biruni Üniversitesi Webmaster & Akademisye... Yükleniyor bu özellik =) Biruni Üniversitesi Sağlık Yönetimi Doktora Öğrencisi - Nil'in Babası, Nazan'ın Kocası - Game of Thrones & Tiyatro & Galatasaray Hayranı - Uluslararası Toplumsal Bilimler Dergisi sahibi www.tobider.com

Bir Yorumla Git

Nulled Wordpress Plugins Free Nulled Wordpress Plugins Best Wordpress Nulled Plugins Best Free Wordpress Nulled Plugins Wordpress Plugins Nulled Wordpress Nulled Plugins Nulled Free Wordpress Plugins Wordpress Nulled Plugins Free Best Wordpress Nulled Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Plugins Nulled Wordpress Themes & Plugins Free Nulled Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Best Free Wordpress Nulled Themes & Plugins Wordpress Themes & Plugins Nulled Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Themes & Plugins

Araç çubuğuna atla