ggggg
Sektörel

Dead Space’in Origin sürümü kısa bir süreliğine bedava oldu!

Dead Space'in Origin sürümü kısa bir süreliğine bedava oldu!

Dead Space geçtiğimiz oyun dönemine damga vurmuş ve hem aksiyon hem de korku unsurları ile birlikte birçok oyun severden tam puan almayı başarmıştı. Isaac Clarke isimli bir mühendisi kontrol ettiğimiz yapımda işler kısa sürede çığrından çıkıyor ve bizi unutulmaz bir mücadeleye sürüklüyordu. İşte serinin bu en güzel oyunu kısa bir süreliğine bedava oldu.

Dead Space ücretsiz oldu

EA Games yaptığı açıklama ile birlikte oyunun Origin sürümünün kısa bir süreliğine bedava olarak dağıtılacağını duyurdu. Bu sürenin ne kadar olacağı hakkında bir açıklama yapılmadı. O yüzden oyun kütüphanenizde yoksa acele etmenizde fayda var.

Oyunu bedava olarak indirebileceğiniz Dead Space’in Origin sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Origin’in masaüstü programından da oyunu indirmeniz mümkün.

Necromorphs isimli yaratıklara karşı mücadele ettiğimiz Dead Space serisi Visceral games imzasını taşıyordu. Seri her ne kadar her oyunda biraz daha aksiyona doğru yönelse de gayet iyi satış rakamlarına ulaşmıştı. Fakat bu durum Visceral Games‘i kurtarmaya malesef yetmedi ve firma geçtiğimiz yıl EA Games tarafından kapatılmıştı.

Dead Space'in Origin sürümü kısa bir süreliğine bedava oldu!

Sizlere seljuk.net farkıyla sunulmuştur.

Kaynak: merlininkazani.com

Yazar Hakkında

Selçuk ÖZÇELİK

Biruni Üniversitesi Webmaster & Akademisye... Yükleniyor bu özellik =) Biruni Üniversitesi Sağlık Yönetimi Doktora Öğrencisi - Nil'in Babası, Nazan'ın Kocası - Game of Thrones & Tiyatro & Galatasaray Hayranı - Uluslararası Toplumsal Bilimler Dergisi sahibi www.tobider.com

Bir Yorumla Git

Nulled Wordpress Plugins Free Nulled Wordpress Plugins Best Wordpress Nulled Plugins Best Free Wordpress Nulled Plugins Wordpress Plugins Nulled Wordpress Nulled Plugins Nulled Free Wordpress Plugins Wordpress Nulled Plugins Free Best Wordpress Nulled Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Plugins Nulled Wordpress Themes & Plugins Free Nulled Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Best Free Wordpress Nulled Themes & Plugins Wordpress Themes & Plugins Nulled Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Themes & Plugins

Araç çubuğuna atla