ggggg
Sektörel

Fornite’ın sevilen silahlarından bir tanesi oyundan kaldırılacak

Fornite'ın sevilen silahlarından bir tanesi oyundan kaldırılacak

Battle Royale türünde Playerunknow’s Battlegrounds‘un en büyük rakibi olan Fortnite için denge güncellemeleri gelmeye devam ediyor. Hali hazırda tüm konsol platformlarının yanı sıra PC platformunda da bulunan oyunda, oyuncuların sevdiği bir silah oyundan kaldırılacak. Genel olarak diğer oyunlarda da SMG olarak bilinen yarı otomatik silah, söylenenlere göre oyundan siliniyor. Silahın ancak oyuna yeni silahlar eklenirse geri getirileceği söyleniyor. Yani uzun bir zaman boyunca Fortnite‘ın SMG silahına elveda diyeceğiz.

Fortnite’ın SMG silahı oyundan siliniyor

Ancak yine de oyunda Tactical SMG ve Suppressed SMG isimli silahların bir şekilde bulunabileceğini belirtelim. Fakat bu silahların da yakından oyundan silinebileceği söylentiler arasında dolaşıyor. Yeni güncellemede ise geliştiriciler oyuna arbalet ekleyeceklerini belirttiler. Tamamen sessiz ve sınırsız atış kapasitesine sahip olan bu silah, bakalım oyuncuların hoşuna gidecek mi?

Son olarak Epic Games, Fortnite‘ı konsolda 60 FPS olarak çalıştırmak için ellerinden gelen her şeyi yapıyor. Muhtemelen oyunun 60 FPS modunu da ilerleyen güncellemelerde göreceğiz. PUBG ile arasında kıyasıya bir rekabet bulunan Fortnite, rakibine nazaran ilerleyen dönemlerde nasıl bir yol izleyecek? Merak ediyoruz.

Sizlere seljuk.net farkıyla sunulmuştur.

Kaynak: merlininkazani.com

Yazar Hakkında

Selçuk ÖZÇELİK

Biruni Üniversitesi Webmaster & Akademisye... Yükleniyor bu özellik =) Biruni Üniversitesi Sağlık Yönetimi Doktora Öğrencisi - Nil'in Babası, Nazan'ın Kocası - Game of Thrones & Tiyatro & Galatasaray Hayranı - Uluslararası Toplumsal Bilimler Dergisi sahibi www.tobider.com

Bir Yorumla Git

Nulled Wordpress Plugins Free Nulled Wordpress Plugins Best Wordpress Nulled Plugins Best Free Wordpress Nulled Plugins Wordpress Plugins Nulled Wordpress Nulled Plugins Nulled Free Wordpress Plugins Wordpress Nulled Plugins Free Best Wordpress Nulled Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Plugins Nulled Wordpress Themes & Plugins Free Nulled Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Best Free Wordpress Nulled Themes & Plugins Wordpress Themes & Plugins Nulled Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Themes & Plugins

Araç çubuğuna atla