ggggg
Sektörel

ME:Andromeda’nın sorunlarını EA Games yerine oyuncular düzeltiyor

ME:Andromeda'nın sorunlarını EA Games yerine oyuncular düzeltiyor

Geride bıraktığımız sene büyük umutlar içerisinde piyasaya çıkan Mass Effect: Andromeda, bildiğiniz üzere hala teknik sorunlara sahip durumda. EA Games, oyunun geliştirici ekibini dağıtsa da oyunda yer alan teknik sorunları düzelteceğini belirtmişti. Ancak oyunun çıktığı tarihin üzerinden yaklaşık bir yıl geçmesine rağmen hala EA Games geliştiricileri sözlerini tutmadılar. Bunun üzerine hem sıkı bir Mass Effect hayranı olan, hem de mod yapımcısı olan NightWolf2503 isimli oyuncu, Mass Effect Andromeda Fixpack isimli mod paketini yayınladı.

Mass Effect: Andromeda’nın teknik hataları, mod yapımcısı tarafından düzeltildi

Belirtilenlere göre bu mod paketi, baz NPC’lere ait olan ses dosyalarında olan bozuklukları ve karakter gelişiminde bulunan hataları düzeltiyor. Yine de EA Games tarafından düzeltilmesi gereken bu hataların, bir mod yapımcısı tarafından düzeltilmesi bizleri biraz üzüyor. Firmanın bir anda video oyun dünyasının en köklü RYO serisini terk etmesi oldukça ilginç.

Çıktığı dönemde grafiksel teknik hataların komik durması, marka imajını oldukça zedelemişti. Oynanışta ve senaryoda bulunan yoksunluk ile kısa sürede oyuncuları sıkabiliyordu. Bakalım EA Games, geriye kalan teknik hataları söz verdiği gibi düzeltebilecek mi? İlgili modu NexusMods üzerinden indirebilirsiniz.

Sizlere seljuk.net farkıyla sunulmuştur.

Kaynak: merlininkazani.com

Yazar Hakkında

Selçuk ÖZÇELİK

Biruni Üniversitesi Webmaster & Akademisye... Yükleniyor bu özellik =) Biruni Üniversitesi Sağlık Yönetimi Doktora Öğrencisi - Nil'in Babası, Nazan'ın Kocası - Game of Thrones & Tiyatro & Galatasaray Hayranı - Uluslararası Toplumsal Bilimler Dergisi sahibi www.tobider.com

Bir Yorumla Git

Nulled Wordpress Plugins Free Nulled Wordpress Plugins Best Wordpress Nulled Plugins Best Free Wordpress Nulled Plugins Wordpress Plugins Nulled Wordpress Nulled Plugins Nulled Free Wordpress Plugins Wordpress Nulled Plugins Free Best Wordpress Nulled Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Plugins Nulled Wordpress Themes & Plugins Free Nulled Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Best Free Wordpress Nulled Themes & Plugins Wordpress Themes & Plugins Nulled Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Themes & Plugins

Araç çubuğuna atla