ggggg
Sektörel

Sevilen ejderha Spyro’nun ilk üç oyunu tekrar bizimle olacak

Sevilen ejderha Spyro'nun ilk üç oyunu tekrar bizimle olacak

Geçtiğimiz sene Activision, Vicarious Visions işbirliği ile ilk üç Crash Bandicoot‘u “remake” ederek Crash Bandicoot N. Sane Trilogy‘i çıkarmış ve oyunculara sunmuştu. Gelen yeni Crash Bandicoot oyunları, eski oynanış ve elementleri kendinde tutarken, getirilen muazzam grafikleri ile nostalji yaratmayı başarmıştı. Bunun farkında olan Activision’da çalışan birkaç kişi, dün yayınladıkları bilgiler ile Spyro Remake Trilogy üstünde çalıştıklarını belirtti.

Tam da 20. yaşında!

Spyro the Dragon’un remake oyunları, Mart 2018 tarihinde oyunculara gösterilecek, şaşırtıcı bilgi ise oyunun bu sene çıkacak olması. Yayıncılar tarafından yayınlanan bilgiye göre büyük bir olasılıkla Spyro the Dragon Remake, 2018’in üçüncü çeyreğinde çıkarılması bekleniyor. İsminden de anlaşılacağı gibi, ilk üç oyun olan Spyro the Dragon, Ripto’s Rage ve Year of the Dragon, Trilogy’nin içinde bulunacak.

Şimdilik sadece Playstation 4 ve Playstation 4 Pro için hazırlanan Spyro the Dragon Trilogy‘nin Crash Bandicoot N. Sane Trilogy kadar ses getirmesi planlanıyor. Duyurulduğu ilk an çoğu eski oyuncuyu sevindiren N. Sane Trilogy’nin etkisi, şüphesiz Spyro the Dragon Trilogy için de geçerli olacak.

Sizlere seljuk.net farkıyla sunulmuştur.

Kaynak: merlininkazani.com

Yazar Hakkında

Selçuk ÖZÇELİK

Biruni Üniversitesi Webmaster & Akademisye... Yükleniyor bu özellik =) Biruni Üniversitesi Sağlık Yönetimi Doktora Öğrencisi - Nil'in Babası, Nazan'ın Kocası - Game of Thrones & Tiyatro & Galatasaray Hayranı - Uluslararası Toplumsal Bilimler Dergisi sahibi www.tobider.com

Bir Yorumla Git

Nulled Wordpress Plugins Free Nulled Wordpress Plugins Best Wordpress Nulled Plugins Best Free Wordpress Nulled Plugins Wordpress Plugins Nulled Wordpress Nulled Plugins Nulled Free Wordpress Plugins Wordpress Nulled Plugins Free Best Wordpress Nulled Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Plugins Nulled Wordpress Themes & Plugins Free Nulled Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Best Free Wordpress Nulled Themes & Plugins Wordpress Themes & Plugins Nulled Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Themes & Plugins

Araç çubuğuna atla