ggggg
Sektörel

Disney, Star Wars isim haklarını EA Games’tan alıyor mu?

Disney, Star Wars isim haklarını EA Games'tan alıyor mu?

Star Wars yeni filmleri ile birlikte her zamankinden çok daha popüler bir hale gelmiş durumda. Üstelik bu önemli marka için yoğun geçen dönem önümüzdeki aylarda ve yıllarda gelecek yeni filmler ile çok daha yükselişe geçeceğe benziyor. Hal böyle olunca Star Wars adı ile çıkan oyunların önemi de iyice yükselmiş durumda. Peki Disney, Star Wars oyunlarından ne kadar memnun?

Star Wars oyunları başka firmaya mı geçiyor?

Star Wars: Battlefront 2‘nin yaşamış olduğu skandallardan sonra Disney’in EA Games‘i sıkıştırdığına dair gelen haberler ile karşılaşmıştık. Bu aralar ise çok daha önemli bir haber ortaya çıktı. henüz doğrulama gelmediği için dedikodu olarak dolaşan bu habere göre Disney, Star Wars oyunlarının isim haklarını EA Games’ten alabilir.

2013 yılında Disney ve LucasFilm ile masaya oturan EA Games, oyunların isim hakkı için yeni bir anlaşma imzalamıştı. Fakat Star Wars oyunlarının iptal edilmesi ve Loot Box olaylarından sonra Lucas’ın durumdan çok memnun olmadığı da rapor edilmiş durumda. Bunun sonucunda ise firmanın isim haklarını EA Games’ten alabileceği konuşuluyor. Dahası Lucas tarafının şimdiden Ubisoft ve Activision gibi firmalar ile görüştüğü de rapor edilmiş. Siz ne düşünüyorsunuz?

Sizlere seljuk.net farkıyla sunulmuştur.

Kaynak: merlininkazani.com

Yazar Hakkında

Selçuk ÖZÇELİK

Biruni Üniversitesi Webmaster & Akademisye... Yükleniyor bu özellik =) Biruni Üniversitesi Sağlık Yönetimi Doktora Öğrencisi - Nil'in Babası, Nazan'ın Kocası - Game of Thrones & Tiyatro & Galatasaray Hayranı - Uluslararası Toplumsal Bilimler Dergisi sahibi www.tobider.com

Bir Yorumla Git

Nulled Wordpress Plugins Free Nulled Wordpress Plugins Best Wordpress Nulled Plugins Best Free Wordpress Nulled Plugins Wordpress Plugins Nulled Wordpress Nulled Plugins Nulled Free Wordpress Plugins Wordpress Nulled Plugins Free Best Wordpress Nulled Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Plugins Nulled Wordpress Themes & Plugins Free Nulled Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Best Free Wordpress Nulled Themes & Plugins Wordpress Themes & Plugins Nulled Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Themes & Plugins

Araç çubuğuna atla