ggggg
Sektörel

Doomfist, Sombra ve Mei’nin değişiklikleri PTR’da test aşamasında

Doomfist, Sombra ve Mei'nin değişiklikleri PTR'da test aşamasında

Her Overwatch güncellemesi öncesinde olduğu gibi, Jeff Kaplan, şu sıralar Overwatch’taki dengeleme çizelgesinden bahsetti. Oyuncuların ve kendilerinden alınan deneyimler ile Doomfist, Sombra ve Mei’nin hem normal oyuna hem de rekabetçi moduna uygun olarak değiştirilmesi ön görüldü, zaten Overwatch PTR’da bu üç kahramanın üzerinde yapılan değişikler test ediliyor. Tabii, sonucunda ise yapılan değişikliklerin doğru olup olmadığına Blizzard karar verecek.

Blizzard’dan alınan bilgilere göre bu üç karakter en az oynanılanlardan

Karakterler arasında eşit bir dağılım yapmak isteyen Overwatch takımı, bu üç karakterin daha da fazla oynanması için farklı yöntemlere başvurdu. Bunlardan birkaçı Mei’nin silahına gelen pozitif eklentiler oluyor. Oyuncuları dondurma süresi 1 saniyeden 1.5 saniyeye çıkarıldı ve silahın ikinci atışı 25 mermiden 20’ye düşürüldü. Sombra’da yapılan değişikler ise “Ultimate” özelliği etrafında yapılıyor. Karakteri güçlendirmek için Sombra’nın “Ultimate” gücü artık diğer karakterlerin de özel güçlerini negatif anlamda etkiliyor.

Doomfist adına yapılacak değişikler ise karakterden daha çok sahip olduğu silahta bulunacak. Değişiklikler halen üzerinde çalışma olduğu için PTR’dan çıkınca farklı sonuçlar ile karşılaşmamız da mümkün. Bu da elbette Blizzard’ın vereceği kararlar ile değişebilir.

Sizlere seljuk.net farkıyla sunulmuştur.

Kaynak: merlininkazani.com

Yazar Hakkında

Selçuk ÖZÇELİK

Biruni Üniversitesi Webmaster & Akademisye... Yükleniyor bu özellik =) Biruni Üniversitesi Sağlık Yönetimi Doktora Öğrencisi - Nil'in Babası, Nazan'ın Kocası - Game of Thrones & Tiyatro & Galatasaray Hayranı - Uluslararası Toplumsal Bilimler Dergisi sahibi www.tobider.com

Bir Yorumla Git

Nulled Wordpress Plugins Free Nulled Wordpress Plugins Best Wordpress Nulled Plugins Best Free Wordpress Nulled Plugins Wordpress Plugins Nulled Wordpress Nulled Plugins Nulled Free Wordpress Plugins Wordpress Nulled Plugins Free Best Wordpress Nulled Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Plugins Nulled Wordpress Themes & Plugins Free Nulled Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Best Free Wordpress Nulled Themes & Plugins Wordpress Themes & Plugins Nulled Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Themes & Plugins

Araç çubuğuna atla