ggggg
Sektörel

Valve, kolaya kaçan başka bir oyun yapımcısını Steam’den sildi

Valve, kolaya kaçan başka bir oyun yapımcısını Steam'den sildi

Oyun dünyasına yeni atılmış yapımcılar, bazen şanı, kolayca yakalayabiliyorlar. Fakat bazı tembel ve kaliteli oyunun ne olduğunu anlamayan yapımcılar ise işin etrafından bin bir türlü yol bularak geçmeye çalışıyorlar. Bunlardan en bilindik yolu ise, yayınladığınız oyuna sürekli iyi puanlar vermek ve alıcıya iyi bir oyunmuş gibi göstermektir. Bunlardan en yakın örneği ise Wild Buster: Heroes of Titan adlı oyunun yapımcısı ve dağıtıcısı Insel Games oldu.

Yapımcı ve dağıtıcı bile oyunu alıp incelemeye üşendi

Yaptıkları oyunun dikkat çekmesi için, elbette incelemeler girilmesi gerekiyordu. Yapımcı ve yayıncı, bu durumdan üşendiği için oyuncu tutarak bir miktar karşılığında artı puanlar ile oyunu incelemesini istedi. Geçen Aralık ayında bunu farkeden bir Reddit kullanıcısı, Valve’e haber verdi. Görünüşe göre Insel Games’e ait her şey, Steam Mağazası ve türevi yerlerden silinmiş bulunmakta. Bunu ise Wild Buster’ın sitesinde bulunan Steam’e gidiş linkinden görebiliriz.

Üstüne tıkladığımızda oyunu değil de Mağaza açıldığını görüyoruz, yani anlaşılacağı gibi Valve, başka bir sorunlu oyun yapımcısının ve sonunu getirmiş bulunuyor.

Sizlere seljuk.net farkıyla sunulmuştur.

Kaynak: merlininkazani.com

Yazar Hakkında

Selçuk ÖZÇELİK

Biruni Üniversitesi Webmaster & Akademisye... Yükleniyor bu özellik =) Biruni Üniversitesi Sağlık Yönetimi Doktora Öğrencisi - Nil'in Babası, Nazan'ın Kocası - Game of Thrones & Tiyatro & Galatasaray Hayranı - Uluslararası Toplumsal Bilimler Dergisi sahibi www.tobider.com

Bir Yorumla Git

Nulled Wordpress Plugins Free Nulled Wordpress Plugins Best Wordpress Nulled Plugins Best Free Wordpress Nulled Plugins Wordpress Plugins Nulled Wordpress Nulled Plugins Nulled Free Wordpress Plugins Wordpress Nulled Plugins Free Best Wordpress Nulled Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Plugins Nulled Wordpress Themes & Plugins Free Nulled Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Best Free Wordpress Nulled Themes & Plugins Wordpress Themes & Plugins Nulled Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Themes & Plugins

Araç çubuğuna atla