ggggg
Sektörel

CD Projekt firması Witcher evrenini kesinlikle terketmemiş

CD Projekt firması Witcher evrenini kesinlikle terketmemiş

Witcher serisi oyun dünyasının en beğenilen serilerinden biri olmayı başardı. Özellikle Wild Hunt ile popülerliğini oldukça arttıran seri, bu oyun ile birlikte hikayesini de tamamlamış durumda. Yine de oyunun hayranlarının devam oyunlarını umması CD Projekt firmasını da yeni açıklamalar yapmaya itiyor.

Witcher serisi devam edecek mi?

PC Gamer ile bir söyleşi yapan CD Projekt RED‘den Marcin Iwinski, konu ile ilgili gelen sorulara içtenlikle cevap vermiş ve Witcher evrenini terketmediklerini bir kez daha dile getirmiş. Firmanın CEO’su olan Iwinski, “Hayatımızın büyük bir bölümünü Witcher serisine ayırdık ve bu bizim için oldukça büyük bir önem arz ediyor. Yani Witcher evrenini kesinlikle terketmeyeceğiz. Eğer bu evrendeki favori karakterlerinizi özlediyseniz gewnt’e bir şans verebilirsiniz. Hikaye arıyorsanız Thronebreaker içeriği yakında çıkacak. Büyük bir rol yapma oyunu istiyorsanız da Cyberpunk 2077’yi işaret edebilirim” açıklamasında bulunmuş.

Yani şu sıralar Cyberpunk 2077‘ye odaklanan firma Witcher evrenine en azından büyük bir oyunla şimdilik geri dönmeyecek. Yine de önümüzdeki yıllar için açık kapı da bırakılmış durumda. Cyberpunk 2077‘nin E3 2018’de görücüye çıkması bekleniyor.

Sizlere seljuk.net farkıyla sunulmuştur.

Kaynak: merlininkazani.com

Yazar Hakkında

Selçuk ÖZÇELİK

Biruni Üniversitesi Webmaster & Akademisye... Yükleniyor bu özellik =) Biruni Üniversitesi Sağlık Yönetimi Doktora Öğrencisi - Nil'in Babası, Nazan'ın Kocası - Game of Thrones & Tiyatro & Galatasaray Hayranı - Uluslararası Toplumsal Bilimler Dergisi sahibi www.tobider.com

Bir Yorumla Git

Nulled Wordpress Plugins Free Nulled Wordpress Plugins Best Wordpress Nulled Plugins Best Free Wordpress Nulled Plugins Wordpress Plugins Nulled Wordpress Nulled Plugins Nulled Free Wordpress Plugins Wordpress Nulled Plugins Free Best Wordpress Nulled Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Plugins Nulled Wordpress Themes & Plugins Free Nulled Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Best Free Wordpress Nulled Themes & Plugins Wordpress Themes & Plugins Nulled Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Themes & Plugins

Araç çubuğuna atla