ggggg
Sektörel

Dynasty Warriors 9’a ait ilk PC güncellemesi yayınlandı

Dynasty Warriors 9'a ait ilk PC güncellemesi yayınlandı

Çıkmadan önce bir çok kişi tarafından sağlam bir oyun olacağı söylenen Dynasty Warriors 9, çıktığı gün aşırı derecede çuvallamayı başardı ve herkesten eksi not aldı. Beklendiği gibi, optimizasyon problemleri en fazla canı yaktı. Fakat aralarında karşılaşılan oyun problemleri de eski Dynasty Warriors’un tadını vermediği açıkça görünüyordu. Yapımcı Koei Tecmo‘ya başvuran oyuncular, cevap olarak “Bakıyoruz.” cümlesini almıştı.

Güncelleme geldi fakat sorunlar halen ortada

Önceki oyunlara benzememesi ile beraber çoğu kişinin karşılaştığı optimizasyon sorunları halen Dynasty Warriors 9’da bulunan en büyük problemlerinden biri. Bugün PC platformu için yayınlanan güncelleme ile çoğu sorunun ortadan kaldırıldığı düşünülüyordu. Güncelleme ile gelen notlar okununca böyle olmadığı anlaşıldı. Notlarda PS4 kontrolleri ile yaşanan sorunlar ve oyunun dil seçimi yapılırken yaşanan sorunlar ortadan kaldırıldı. Asıl oyuncuları memnun edecek ve oyunu sonunda oynanabilir hale getirecek güncellemenin ne zaman geleceği ise henüz belli değil.

Dynasty Warriors 9’un Steam sayfasına buradan ulaşabilir ve diğer oyuncuların oyun hakkında neler söylediğini okuyabilirsiniz. Eğer aklınızda bu oyunu almak varsa öncelikle beklemenizi ve Koei Tecmo’nun optimizasyon sorunlarını giderecek güncellemeye çıkardıktan sonra almanızı tavsiye ederiz.

Sizlere seljuk.net farkıyla sunulmuştur.

Kaynak: merlininkazani.com

Yazar Hakkında

Selçuk ÖZÇELİK

Biruni Üniversitesi Webmaster & Akademisye... Yükleniyor bu özellik =) Biruni Üniversitesi Sağlık Yönetimi Doktora Öğrencisi - Nil'in Babası, Nazan'ın Kocası - Game of Thrones & Tiyatro & Galatasaray Hayranı - Uluslararası Toplumsal Bilimler Dergisi sahibi www.tobider.com

Bir Yorumla Git

Nulled Wordpress Plugins Free Nulled Wordpress Plugins Best Wordpress Nulled Plugins Best Free Wordpress Nulled Plugins Wordpress Plugins Nulled Wordpress Nulled Plugins Nulled Free Wordpress Plugins Wordpress Nulled Plugins Free Best Wordpress Nulled Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Plugins Nulled Wordpress Themes & Plugins Free Nulled Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Best Free Wordpress Nulled Themes & Plugins Wordpress Themes & Plugins Nulled Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Themes & Plugins

Araç çubuğuna atla