ggggg
Sektörel

İlgi çekici Japon oyunu için yeni bir video daha yayınlandı

İlgi çekici Japon oyunu için yeni bir video daha yayınlandı

Bir grup Japon ve ninja genç kızı anlatan oyun serisi Senran Kagura‘nın yeni oyunundan ilk video geldi. Eski nesil konsollara çıkan Senran Kagura Burst’ün yeniden yapım hali olan Senran Kagura Burst Re:Newal, eski oyundan farklı olarak yeni bölümler içerecek. Grafiksel anlamda da geliştirilen oyunun oynanış dinamikleri yine aynı gözüküyor. Oyunun giriş bölümüne ait iki video yayınlayan geliştiriciler, oyunda Hanzo National Academy ve Hebijo Clandestine Girls’ Academy okullarının olacağının altını çizdiler.

Senran Kagura Burst Re:Newal için yeni bir video paylaşıldı

Oynanış mekanikleri anlamında büyük oyunları aratmayan ve son derece zevkli duran Senran Kagura Burst Re:Newal, maalesef karakter modellemeleri ve tasarımları ile pek fazla oyuncuya hitap etmiyor. Genelde Japon oyuncuların sevdiği seri, çıktıktan uzun bir süre sonra Batı bölgesine geliyor. Sadece PlayStation 4 için çıkan seri, 22 Ocak 2018 tarihinde Japon oyuncular için piyasada olacak. Geliştiriciler Batı bölgeleri için çıkış tarihini henüz açıklamadı ancak oyunun kesin bir şekilde Batı bölgeleri için geleceğini söyleyebiliriz.

Yeni nesil Japon kültürü ile bezenmiş oyunu şahsen oynamayacağıma eminim ancak oynayan oyunculara da saygım sonsuz. Kendilerine bol şans diliyorum.