ggggg
Sektörel

Steam’in “İstek Listesi” sistemi gözden geçirildi ve değiştirildi

Steam'in "İstek Listesi" sistemi gözden geçirildi ve değiştirildi

Valve’in şu sıralar sahip olduğu Steam platformunda temizlikler ve düzeltmeler devam ediyor. Dünkü haberimizde hile ile oyunlarının satışlarını ve popülerliğini arttırmak isteyen yapımcılar, Steam’in veri tabanından silinmiş ve bir nevi kovulmuştu. Valve, şimdi ise oyuncuların sahip oldukları “İstek Listesi”ne el attı ve geliştirdi.

Oyunlara artık İstek Listesi’nden kolayca ulaşılabilecek

Eski İstek Listesi sisteminde bayağı kabaydı. Eklediğiniz oyunları sadece istek listenizde görüyordunuz, eğer satın almak veya özelliklerine bakmak istiyorsanız, mağaza sayfasına gitmeniz ve incelemeleri orada okumanız gerekiyordu. Getirilen yeni İstek Listesi sayfasında oyunların ne derece yorum aldığını, fiyatını, özelliklerini ve indirimde olup olmadığını görebiliyorsunuz. Elbette oyunu direk almak istiyorsanız da “Karta Ekle” tuşu da eklenmiş bulunuyor. Karta Ekle tuşunun eklenmesi her ne kadar iyi olsa da, oyuncular bir yapımın standart veya özel versiyonlarını almak için yine de Mağaza sayfasına yönlendirilecek.

Valve, bunun sadece küçük bir değişiklik olduğundan bahsetmişti. Valve tarafından belirtilene göre ise Steam için bulunacak bir arayüz güncellemesi ile Steam yine farklı bir hal alacak ve daha modern bir görünüme sahip olacak. 

Sizlere seljuk.net farkıyla sunulmuştur.

Kaynak: merlininkazani.com

Yazar Hakkında

Selçuk ÖZÇELİK

Biruni Üniversitesi Webmaster & Akademisye... Yükleniyor bu özellik =) Biruni Üniversitesi Sağlık Yönetimi Doktora Öğrencisi - Nil'in Babası, Nazan'ın Kocası - Game of Thrones & Tiyatro & Galatasaray Hayranı - Uluslararası Toplumsal Bilimler Dergisi sahibi www.tobider.com

Bir Yorumla Git

Nulled Wordpress Plugins Free Nulled Wordpress Plugins Best Wordpress Nulled Plugins Best Free Wordpress Nulled Plugins Wordpress Plugins Nulled Wordpress Nulled Plugins Nulled Free Wordpress Plugins Wordpress Nulled Plugins Free Best Wordpress Nulled Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Plugins Nulled Wordpress Themes & Plugins Free Nulled Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Best Free Wordpress Nulled Themes & Plugins Wordpress Themes & Plugins Nulled Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Themes & Plugins

Araç çubuğuna atla