ggggg
Yazılım

Remo Repair MOV

Remo Repair MOV

Bozuk, hasarlı MP4 ve MOV uzantılı video dosyaları onarma programı

Remo Repair MOV, Windows kullanıcıları için hazırlanmış en iyi MOV ve MP4 video dosyası onarma programı. Oynatılmayan, bozuk, hasarlı Mov ve MP4 uzantılı video dosyalarını onarmak için tek yapmanız gereken; dosyayı seçmek ve “Repair” butonuna tıklamak.

Kodak, Canon, Nikon, FujiFilm, Sony ve diğer dijital kameralar, Go Pro, akıllı telefonlar (Android ve iPhone) ile çekilen videoların oynatılmasında sorun yaşanması durumunda kullanabilecek, en basit ve etkili video dosyası onarma programı diyebilirim. Video oynatıcıda oynatılamayan, bozuk – hasarlı olmasından kaynaklı hata mesajıyla karşılaştığınız videolarınız için bu programı kullanmanızı öneririm. Mov ve MP4 formatındaki videoyu hızlıca onararak istenilen bir video oynatıcıda görüntülemeye hazır getiren kolay kullanımlı bir program.

Video dosyalarını onarmak dışında QuickTime Player’da karşılaştığınız bir hatayı çözümlemek, videodaki sesin senkronizasyon sorununu gidermek, kodek sorunlarını çözmek veya aktarım sırasında kesinti nedeniyle bozulan videoyu düzeltmek için de kullanabileceğiniz etkili bir video onarma programı olan Remo Repair MOV, ses tarafında sowt – RAW – mp4a, video tarafında avc1 – mp4v – mjpeg video dosya kodeklerini destekliyor.

Remo Repair MOV Özellikleri:

Video dosyalarındaki tüm sorunları yalnızca birkaç adımda güvenli bir şekilde giderir. QuickTime Player’da oynatılmayan MOV ve MP4 dosyasını düzeltebilir. iPhone’lar ve GoPro kameralarda kaydedilen videoları düzeltir. Harici ve dahili sürücülerde, hafıza kartlarında, iPod, USB flash sürücü vb. cihazlarda saklanan MOV videoları onarır. Kaydetmeden önce onarılan MOV ve MP4 videolarının önizlemesini sağlar. Sade arayüz ve basit adımlar MOV ve MP4 video onarma işlemini daha kolay ve basit hale getirir.

İLGİLİ SORULAR

Videodaki Kişinin Yüzünü Nasıl Netleştirebilirim? YENİ BİR SORU SOR

Sizlere seljuk.net farkıyla sunulmuştur.

Kaynak: www.tamindir.comİndir

Yazar Hakkında

Selçuk ÖZÇELİK

Biruni Üniversitesi Webmaster & Akademisye... Yükleniyor bu özellik =) Biruni Üniversitesi Sağlık Yönetimi Doktora Öğrencisi - Nil'in Babası, Nazan'ın Kocası - Game of Thrones & Tiyatro & Galatasaray Hayranı - Uluslararası Toplumsal Bilimler Dergisi sahibi www.tobider.com

Bir Yorumla Git

Nulled Wordpress Plugins Free Nulled Wordpress Plugins Best Wordpress Nulled Plugins Best Free Wordpress Nulled Plugins Wordpress Plugins Nulled Wordpress Nulled Plugins Nulled Free Wordpress Plugins Wordpress Nulled Plugins Free Best Wordpress Nulled Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Plugins Nulled Wordpress Themes & Plugins Free Nulled Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Best Free Wordpress Nulled Themes & Plugins Wordpress Themes & Plugins Nulled Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Themes & Plugins

Araç çubuğuna atla